Into The Wild / Londyn, UK

Album, 13 utworów:

 1. Exit
 2. Rodney
 3. Questions & Answers
 4. Into The Wild
 5. Limbo
 6. Follow Where You Are
 7. Neon
 8. Hong Kong
 9. D.I.A.
 10. Send a Message
 11. Lou
 12. Downtime (feat. Shumba Maasai)
 13. Freedom

 

Mastering: Czarny HIFI (Otrabarwa Studio)

Projekt graficzny okładki: rso196

Zdjęcia do okładki: Sunny Bao, Tony Mak

2c 320x320_filtered

Wersje Albumu

CD

CD

elegancko wydany digipak + wlepki

Wybierz
Digital

Digital

album do pobrania w formatach mp3/wav

Wybierz

O albumie

“Wielowymiarowy charakter Into The Wild budzi w słuchaczu jednocześnie radość i złość, szczęście i smutek, agresję i spokój. Z każdym kolejnym odsłuchem odkrywa się coś nowego - szmer, szelest, tykanie, zagłuszoną perkusję w oddali - odnoszę wrażenie, że poszukiwania tego typu mogą trwać w nieskończoność.”

- Eye Ma/soulbowl.pl

 

“Into The Wild”, to bardzo barwna opowieść, posiadająca wciągającą fabułę, z wyraźnie zaznaczonym początkiem, rozwinięciem i zakończeniem. Na słuchacza czekają zaskakujące zmiany tempa oraz zróżnicowane brzmienie, które absorbuje uwagę, pozwalając wciągnąć się w ten świat.”

– Daniel/Dźwięku/soulbowl.pl

 

“Co ciekawe, przy wykorzystaniu całej armii elektroniki „Into The Wild” jest bardzo przyjazny dla ucha słuchacza, bo obok mocniejszej syntetyki pojawia się cała paleta kojących ucho ciągnących się sfer, szumów i analogowych dźwięków żywych instrumentów wysamplowanych z czarnych płyt.”

– Mariusz Rodziewicz/Gra Muzyka, gk24.pl

 

“Czuć pewien niepokój, melancholię, zdarzają się momenty refleksyjne i to również wydaje się być efektem tworzenia na emigracji. Płyta doskonale nadaje się na wycieczki kolejką miejską w godzinie szczytu, jak i na wieczorne sesje w domowym zaciszu.”

– Łukasz Kowalka/Duszne Granie

 

“Into The Wild jest najlepszym dowodem na to, że produkcje Wojtka zaczynają być z miejsca rozpoznawalne. Obojętne, czy w grę wchodzi cyfrowe „Rodney” czy piekielnie udany chillout z „Questions & Answers” - charakterystyczne i unikalne rozwiązania wyłapią nawet ci, którym poprzednie dokonania producenta są obce.”

– K.Zięba/soulbowl.pl

 

“W utworach z Into The Wild słyszę sporo sprzeczności. Chyba właśnie to najbardziej mnie do niej przyciąga i od kilku dni nie pozwala odpuścić.“

– Anna Nicz/Brand New Anthem

Pomagają nam

za zdjęcia i filmy dotyczące tego projektu są odpowiedzialni: